Mazury – wyjątkowe hotele na Mazurach Grupy Anders

Nasz serwis używa informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Dowiedz się więcej Rozumiem
Hotel Zamek Ryn
Hotel Krasicki
Hotel Anders
Bajkowy Zakątek
Karczma Warmińska
Gościniec Ryński Młyn
Traveland

Hotel Krasicki star-gold.pngstar-gold.pngstar-gold.pngstar-gold.png

13818451078412.jpg
13795104134560.png

Dane teleadresowe

Pl. Zamkowy 1/7
11-100 Lidzbark Warmiński
+48 89 537-17-00

Profile

bussines.png family.png

W skrócie

rowery.png basen.png biblioteka.png eventy.png fitness.png night_club.png obserwatorium.png kawiarnia.png zwiedzanie.png bilard.png nordic_walking.png restauracja.png

Profile

bussines.png family.png

W skrócie

rowery.png basen.png biblioteka.png eventy.png fitness.png night_club.png obserwatorium.png kawiarnia.png zwiedzanie.png bilard.png nordic_walking.png restauracja.png

Gości od wieków

W sercu Lidzbarka Warmińskiego, zjawiskowo położony w widłach rzek Łyny i Symsarny, Hotel Krasicki**** stanowi historyczne przedzamcze rezydencji Biskupów Warmińskich - najcenniejszego, widzialnego świadectwa historii Warmii i Mazur. 

Wytworne pokoje i apartamenty z gotyckiej i barokowej części hotelu, stylistyką nawiązują do pierwotnej estetyki obiektu. Ich nazwy przypominają o gościach lidzbarskiego zamku : królu Leszczyńskim, Zygmuncie III Wazie, Janie Zygmuncie Hehenzollernie, carze Pawle I Romanowie… Oddawali się tu, uciechom ciała i duszy – podziwiali przyrodę, obserwowali warmińskie niebo, pili wykwintne wino, słuchali koncertów, debatowali, czytali… Dziś, czynią to nasi goście. Do dyspozycji gości jest 122 pokoi dających ogółem 250 miejsc noclegowych.

Biblioteka Cafe oraz obserwatorium astronomiczne to unikatowe propozycje, które dla wielu są prawdziwym zaskoczeniem, zaś z tarasu widokowego na wieży rozciąga się niezapomniana sceneria Lidzbarka Warmińskiego i okolic.

Restauracja inspirowana regionalnymi obyczajami, oparta zawsze o najwyższej jakości produkty, łączy tradycyjne metody i nowoczesne techniki kulinarne. Oddaje istotę miejsca obejmując jednocześnie wszystkie strony świata. Ubrana w sezonowe warzywa i owoce, daruje niezapomniane doznania.

To jednak nie wszystko czym hotel Krasicki zaskakuje gości, jest tutaj również przystań, z której można wyruszyć na romantyczny rejs gondolą wzdłuż pięknej rzeki Łyny.        

Dla tych, którzy lubią łączyć odpoczynek z pracą, Hotel Krasicki przygotował szeroką ofertę usług konferencyjnych (7 sal klimatyzowanych) Wszak to właśnie tu - na Zamku - spotykali się i podejmowali decyzje wielcy przywódcy, dyplomaci z Polski i Europy: Jan Dantyszek, Stanisław Hozjusz, Marcin Kromer, Jan Olbracht Waza, Karol XII, czy Napoleon Bonaparte.

Hotel Krasicki to sztuka życia i sztuka gościnności. Ta kulturalno-historyczna enklawa dziś ma zaszczyt gościć Państwa.

Hotel usytuowany jest w Lidzbarku Warmińskim zwanym perłą Warmii. Dzięki dogodnej lokalizacji Hotel Krasicki, to doskonałe miejsce do wypadów do takich miejsc jak Olsztyn, Frombork, Stoczek Klasztorny, Święta Lipka, „Wilczego Szańca” w Gierłoży, Muzeum Miniatur Warmii i Mazur w Kętrzynie i wielu innych atrakcji regionu.

Lokalizacja

Z Warszawy 261 km
Z Gdańska 150 km
Z Bydgoszczy 273 km
Z Łodzi 337 km
Z Białegostoku 270 km
Z Poznania 376 km
Oferty
Inspiracje
Hotel Zamek Ryn
Hotel Krasicki
Hotel Anders
Bajkowy Zakątek
Karczma Warmińska
Gościniec Ryński Młyn
Traveland